Yükleniyor
Whatsapp Hattımız
Poliklinik Hasta Danışmanı
Saç Ekimi Hasta Danışmanı
Estetik Hasta Danışmanı
Diş Sağlığı Hasta Danışmanı
Whatsapp Hattımız

Baby Botox

Baby Botox

Baby Botox

Baby Botoks, mimikleri dondurmadan, ifadedeki doğallığı değiştirmeden kırışıklıkları gidermeyi amaçlayan, hatları yumuşatan, canlı ve taze bir görünüm sunan özel bir Botoks prosedürüdür.

 

Baby botoks uygulamasında hem kırışıklıkları azaltmak mümkündür hem de mimiklerde herhangi bir kayıp meydana gelmez. Bu gibi sebeplerden dolayı botoks yaptırmak istemeyen kişiler için baby botoks avantajlı bir alternatif olarak ön plana çıkar.

Kırışıklıklardan kurtulmak dışında hem de doğal ifadeyi korumak için uygulanan bir yöntemdir.

Bu botoks yönteminin asıl amacı yüzdeki altın oranın sağlanması, mimikleri koruyarak, ince kırışıklıkların ve çizgilenmelerin giderilmesidir. Yüzdeki doğal görünümün korunması adına son derece etkili bir yöntemdir.

 

Baby botoks yönteminin farkları:

Baby botoksu işlemi uygulandıktan sonra yüze taze ve canlı bir görünüm sağlar.

Mimiklerinizi kaybetmezsiniz. Çünkü mimik kaybetme sorunu gereğinden fazla doz kullanılmasıyla oluşur. Oysa sizin için uygun olan kırışıklık düzeyinize göre ve düşük ölçüde uygulama yapılır

 

Kimler için uygun?

Baby botoksu natürellikten(doğallıktan) yana olanlar yaptırabilir. Erken yaşlarda az miktarlarda başlanan botoks ileriki yaşlarda mimik alışkanlıklarını değiştirerek statik(durağan) çizgilerin azalmasını sağlar. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncuları gibi mimik kaybına uğramak istemeyen kişiler bu yöntemi özellikle tercih ederler. Kadın ve erkek her yaş grubundan doğal bir görünümde botoks isteyen herkes yaptırabilir.

Email Telefon İletişim Formu Harita