Yükleniyor
Whatsapp Hattımız
Poliklinik Hasta Danışmanı
Saç Ekimi Hasta Danışmanı
Estetik Hasta Danışmanı
Diş Sağlığı Hasta Danışmanı
Whatsapp Hattımız

Çene (Masseter Botoks), Diş Gıcırdatma Tedavisi

Çene (Masseter Botoks), Diş Gıcırdatma Tedavisi

Çene (Masseter Botoks), Diş Gıcırdatma Tedavisi

Masseter kasının anormal büyümesi sonucu çene yanlara doğru genişler ve yüz şekliniz kareyi andırmaya başlar. Bu durum özellikle kadınlarda erkeksi ve sert yüz hattı görünümü yaratabilir. Aynı zamanda özellikle yoğun stresli dönemlerde insanlar, farkında olmadığı halde dişlerini sıkabilir. Diş sıkma alışkanlığı, yüz ve çiğneme kaslarında büyümeye yol açar. Bu durum, yüzün estetik görünümü açısından da bir hayli sakıncalıdır.  Çene botoksu uygulaması sayesinde, yüzde daha erkeksi ve sert bir görünümü sağlayan kare yüz şekli küçültülür ve dış gıcırdatma azaltılır.

Son derece güvenli bir uygulama olan çene botoksu ile çene yapısı inceltilerek kare görünümünden ziyade daha ince ve daha belirgin bir görünüme kavuşturulur. Çene sıkma ve diş gıcırdatma azaltılır.

 

Ortalama 10 dakika süren işlem, son derece ağrısız bir şekilde gerçekleşir. Uygulama sonrası hemen normal hayatınıza dönüş yapabilirsiniz. Bu uygulamanın etkisini görmek için ortalama 3-4 hafta beklemek gerekir. 6 ay civarında etkisi devam eder.

 

Sayfa içeriği bilgilendirme amaçlıdır.

Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurabilirsiniz.

Email Telefon İletişim Formu Harita