Yükleniyor
Whatsapp Hattımız
Poliklinik Hasta Danışmanı
Saç Ekimi Hasta Danışmanı
Estetik Hasta Danışmanı
Diş Sağlığı Hasta Danışmanı
Whatsapp Hattımız

KALEM TEKNİĞİ (DHI)

Kalem Tekniği olarak bilinen DHI (Direct Hair Implantation) “Doğrudan Saç Ekimi” medikal bir kalem ile yapıldığı için bu isimle anılmaktadır. Saç ekiminde kullanılan en son teknolojilerden biri olan Kalem Tekniği (DHI) ile saç ekiminde önce saç köklerinin alınacağı donör bölgeye lokal anestezi uygulanmaktadır. Ardından saç ekim işlemine başlanmaktadır.

Saç ekimi kalemi ile donör bölgeden greftler(saç kökleri) toplanmakta, ardından saçsız bölgeye yine saç ekimi kalemi ile nakledilmektedir.

Kalem Tekniği (DHI) ile toplanan saç köklerinin hemen nakledilmesi saç kökü kaybını en aza indirmekte, saçların kalitesini arttırmaktadır. Aynı zamanda 2 ayrı işlem gerektiren saç ekimi, tek seferde gerçekleştirilebilmektedir. Kalem tekniği ile saç ekimi yaptıran kişi kısa sürede günlük yaşamına geri dönebilmektedir. Kalem Tekniği (DHI) ile saç ekimi işlemini yapacak kişinin bu onu da uzman ve tecrübeli olması gerekmektedir. Uygulamayı yapan kişinin tecrübesi saç ekimi sonrasındaki başarıyı da etkilemektedir.

Email Telefon İletişim Formu Harita