fbpx

 

BUZ LAZER EPİLASYON

 

 

Buz lazer epilasyon,  en son teknolojinin uygulandığı yöntemlerden biridir. Vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkin ve güvenilir yöntemi olan buz lazer epilasyon ile acı ve ağrı hissetmeden epilasyon yaptırmak mümkün olmaktadır. Dinamik soğutma sistemi sayesinde epilasyon işlemi yapılan bölgeye buz tutulması acıyı ve ağrıyı yok denecek kadar ortadan kaldırmaktadır.

 

Klasik lazer yöntemlerinde açık ve koyu renkli fark etmeksizin tüm cilt tiplerine uygulanabilen buz lazer epilasyon açık sarı renkli renkli tüyler, ayva tüyleri ve kızıl tonlu tüylerde de oldukça etkili olmaktadır.

Tüm dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen lazer epilasyon sistemi olan buz lazer, kıl köküne ulaşarak kalıcı ve etkili sonuç alınmasını sağlamaktadır.

 

Kişiye, uygulanan bölgeye ve kıl tipine uygun enerjiyi vererek kılların yok edilmesi yöntemi olan lazer epilasyonun en gelişmiş uygulaması olan buz lazer, tüm mevsimlerde uygulanabilmektedir. Herhangi bir yan etkisi bulunmamasına rağmen buz lazer epilasyon işleminin hijyen koşulların sağlandığı bir ortamda, uzman bir kişi tarafından yapılması önem taşımaktadır.

 

 

 

× Whatsapp