Yükleniyor
Whatsapp Hattımız
Poliklinik Hasta Danışmanı
Saç Ekimi Hasta Danışmanı
Estetik Hasta Danışmanı
Diş Sağlığı Hasta Danışmanı
Whatsapp Hattımız

HYDRAFACİAL CİLT BAKIMI

Yıllar içinde  cilt nemini ve elastikiyetini kaybetmeye başlamaktadır. Sağlıklı ve parlak görünümlü bir cilde sahip olmak için cildin kaybettiği nemi geri kazandırmak, beslemek ve gerekli bakımları yaptırmak gerekmektedir.

Hydrafacial Cilt Bakımı, cildin tüm ihtiyacını bir kere de karşılanmasını sağlamaktadır.

Tüm cilt tiplerine uygulanabilen Hydrafacial Cilt Bakımı temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı bir “antiaging” medikal bakım işlemidir. Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş ve yapısı bozulmuş cilt dokusuna uygulanan Hydrafacial Cilt Bakımı ile yenden parlak ışıltılı bir cilde kavuşmak mümkün olmaktadır.

İğne ile yapılan herhangi bir işlem içermeyen Hydrafacial Cilt Bakımı vakumlama yöntemi ile gerçekleştirilen kişinin acı ve ağrı hissetmediği bir uygulamadır.  Yaklaşık 20-30 dakika süren vakumlama işlemi ile cildin en alt tabakalarına kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım yapılmaktadır. Cildin mikro düzeyde soyulduğu Hydrafacial Cilt Bakımı ile cilt, ölü hücrelerden, siyah nokta ve aşırı yağdan arındırılmakta ve tazelenmektedir.

Hydrafacial 4 adımda cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayan komple bir güzellik ürünüdür. 1. aşamada cildi komedonlardan, siyah noktalardan ve ölü hücrelerden arındırır.

 

Hydrafacial’ın 2.aşamasında peeling daha derin temizlik sağlanır. Cihazın kendine ait solüsyonları ile ölü hücreler ve siyah noktalar derinlemesine temizlenir

Hydrafacial’ın üçüncü aşaması olan spreyleme yönteminde cilde vitamin verilir ve nem dengesi sağlanır.

Hydrafacial’ın 4.aşaması olan led terapi yöntemiyle 1.aşamada temizlenen komedonların bir daha oluşmaması sağlanır ve ince çizgiler yok edilir. Öte yanda led terapi, cildi kızarıklardan arındırır ve canlandırır.

Email Telefon İletişim Formu Harita