fbpx

Taksim’den geliyorsanız: F1 Füniküleriyle Kabataş noktasına geçiniz. Kabataş’tan T1 tramvay hattı ile Zeytinburnu noktasına geçiniz. Zeytinburnu’ndan M1 Metro hattı ile Şirinevler noktasına geçiniz. Şirinevlerden 73T otobüsü ile Şenlikköy durağında inebilirsiniz.

Bakırköy’den geliyorsanız: 76G otobüsü ile Beşyol durağına geçiniz. Buradan 73T otobüsü ile Şenlikköy durağında inebilirsiniz.

Kadıköy’den geliyorsanız: M4 Metro hattı ile Ayrılıkçeşmesi noktasına geçiniz. Buradan Marmaray Metro hattı ile Sirkeci noktasına geçiniz. Buradan T1 Tramvay hattı ile Zeytinburnu noktasına geçiniz. Buradan M1 Metro hattı ile Şirinevler noktasına geçiniz. Buradan 73T otobüsü ile Şenlikköy durağında inebilirsiniz.

Avcılar istikametinden geliyorsanız: 76B ya da 76O otobüsü ile Yeşilova noktasına, buradan 10 dk yürüme mesafesiyle Tıp Merkezimize ulaşabilirsiniz.

Aksaray’dan geliyorsanız: M1 Metro hattı ile Şirinevler noktasına geliniz. Buradan 73T ile Şenlikköy durağında inebilirsiniz.

Sultanahmet yönünden geliyorsanız: T1 Tramvay ile Zeytinburnu noktasına geliniz. M1 Metro hattı ile Şirinevler noktasına geliniz. Buradan 73T ile Şenlikköy durağında inebilirsiniz.

Kazlıçeşme’den geliyorsanız: BN1 ya da BN2 otobüsü ile Sosyal Tesisler noktasına geliniz. Buradan 73T ile Şenlikköy durağında inebilirsiniz.

Metrobüs ile Zincirlikuyu yönünden geliyorsanız: Metrobüs ile Avcılar yönüne binerek, Beşyol durağında ininiz. Buradan 73T veya Yeşilköy minübüsleriyle Tıp Merkezi’mize ulaşabilirsiniz.

ÖZEL ELİT İSTANBUL TIP MERKEZİ

Telefon : 0212 598 32 00
Telefon : 0212 541 35 48
Fax       : 0212 599 11 19

İş Başvuruları İçin İnsan Değerleri Departmanı (İK)  : [email protected]

E-Mail : [email protected]tistanbul.com.tr

Adres: Basınköy Mh. Yan Sokak: No:1 Florya / Bakırköy-İstanbul
(Şenlikköy Polis Karakolu Karşısı)

Not : Vale Hizmeti ve Otoparkımız Mevcuttur.

Yol Tarifi İçin Lütfen Tıklayınız

× Whatsapp