Yükleniyor
Whatsapp Hattımız
Poliklinik Hasta Danışmanı
Saç Ekimi Hasta Danışmanı
Estetik Hasta Danışmanı
Diş Sağlığı Hasta Danışmanı
Whatsapp Hattımız

MEME ESTETİĞİ

Kadın vücudundaki en estetik alanlardan biri olan göğüsler çeşitli nedenlere bağlı olarak formunu kaybetmektedir.

Hamilelik ve emzirme sonrası göğüslerin sarkması ya da hacminin küçülmesi, yaşlılığa bağlı olarak yerçekiminin etkisiyle göğüslerde sarkmanın görülmesi göğüs formundaki değişikliklere örnek oluşturmaktadır. Meme estetiği ile göğüsler dolgun, dik ve uygun boyuta getirilmektedir. Kadınlar çeşitli sebeplerle meme  büyütme, küçültme veya dikleştirme için meme estetiği ameliyatları olmaktadır.

Meme boyutları silikon implantlar yardımıyla büyütülmektedir. Meme dikleştirme ameliyatında ise meme başının etrafındaki koyu renkli alanın boyutu küçültülmekte, meme dokusuna şekil verilerek dikleştirme yapılmaktadır. Meme dokusu yeterli değil ise silikon implantlar kullanılmaktadır. Kanser cerrahisi sonrası meme rekonstrüksiyonu için de meme estetiği ameliyatı yapılmaktadır. Meme estetiği ameliyatından sonra hastanede bir gün kalmak yeterli olmaktadır.

Göğüslerin formundaki bozukluklar kadınlarda özgüven eksikliği, depresyon gibi psikolojik hastalıklara, göğüsleri gizlemek ihtiyacıyla yapılan duruş bozuklukları boyun ve belde fıtık gibi fiziksel hastalıklara neden olmaktadır. Meme estetiği operasyonları sonrası göğüsleri istedikleri forma kavuşan kadınlar, kendilerini çok daha mutlu ve özgüvenli hissetmektedir.

Email Telefon İletişim Formu Harita